KSH Holding

Jesteśmy Polską Grupą Kapitałową, która od 1978 aktywnie działa na rynku. Działamy odważnie, dynamicznie, realizujemy najbardziej zaawansowane projekty, nie boimy się wyzwań. Dzięki doświadczeniu, wysokim standardom oraz wykwalifikowanej kadrze menedżerskiej możemy realizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla naszych partnerów.

Osią naszej działalności są: sprzedaż i produkcja konstrukcji stalowych, generalne wykonawstwo, budownictwo mieszkaniowe i biurowe, budowa i wynajem centrów handlu i usług, budowa budynków mieszkalnych modułowych, skup i sprzedaż surowców, inwestujemy w nowe technologie. Obecnie Grupę tworzy ponad 150 pracowników, działamy na terenie Polski, Europy i Świata.

biuro4

Nasza historia

2020

Utworzenie spółki KSH Steel Sp. z o.o., następcy spółki Konstrukcje Stalowe Hyżyk oraz stworzenie grupy kapitałowej KSH Holding

Powołanie spółki KSH CUW

2018
2015

Rozpoczęcie działalności spółki BSI Construction – Generalnego Wykonawcy

Włączenie spółki LEBAL SA do struktury grupy

2014
2011

Powołanie spółki KSH Invest Sp. z o.o.

Założenie spółki Konstrukcje Stalowe Hyżyk Sp. z o.o. Sp. k.

2006
1978

Powstanie firmy Ślusarstwo Stanisław Hyżyk

Zarząd

Holdingiem zarządza zespół wykwalifikowanych menedżerów, którzy od lat budują wartość spółek wchodzących w skład holdingu. KSH holding opiera się na energii, doświadczeniu i mocy sprawczej Bartosza, Marka i Wiesława Hyżyków, którzy z rodzinnej firmy stworzyli mocne, szybko rozwijające się przedsiębiorstwo.