Jesteśmy Polską Grupą Kapitałową, która od 1978 roku aktywnie działa na rynku. Działamy odważnie, pomysłowo oraz dynamicznie. Realizujemy najbardziej wymagające projekty, nie straszne nam żadne wyzwania. Dzięki doświadczeniu, wysokim standardom oraz wykwalifikowanej kadrze menedżerskiej realizujemy nawet najbardziej zaawansowane projekty dla naszych inwestorów.

Jesteśmy firmą, która inwestuje w nowe i innowacyjne technologie. Działamy na terenie Polski, Europy i Świata.

Dlaczego my?

42
lata doświadczenia na rynku
20
realizowanych projektów rocznie
8
państw w których jesteśmy

Twoja wizja

Pomagamy naszym inwestorom odnieść sukces w ich działaniach. Działamy na zasadach partnerstwa biznesowego ponad wszelkimi podziałami, aby osiągnąć to co na pierwszy rzut oka wydaje się nieosiągalne. Prowadzimy dialog nie tylko po to, aby zrozumieć potrzeby inwestora lecz potrzeby jego przyszłych klientów.

Wspólna strategia

Obieramy wspólną strategię wykonania inwestycji w zgodzie z rozwojem społecznym i ekologicznym oraz przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii. Oferujemy również elastyczność, która jest nieoceniona w aktualnych czasach, kiedy warunki rynkowe ulegają ciągłym zmianą i wymagają adaptacji od inwestora.

Realizacja

Z nami nie pójdziesz na skróty. Definiujemy i realizujemy cel zgodnie z kodeksem postępowania. W sposób transparentny przedstawiamy procesy naszych działań i świadomość odpowiedzialności każdego z nas.

Obecne obszary działalności

Konstrukcje
stalowe

Poznaj obszar

Surowce
wtórne

Poznaj obszar

Generalne
wykonawstwo

Poznaj obszar

Działalność
inwestycyjna

Poznaj obszar

Działalność
developerska

Poznaj obszar

Finanse
i księgowość

Poznaj obszar

Metale
szlachetne

Poznaj obszar

Zrealizujmy wspólnie
Twój projekt!

Skontaktuj się

Dołącz do nas

Stawiamy na rozwój

Stabilny partner